Poznat prvi finalista Monte karla: Novak Đoković saznao ime rivala u borbi za trofej ako pobedi Ruda!

Hot sport pre 23 dana

Veoma uzbudljiv meč pred duel Novaka i Kaspera Stefanos Cicipas, dvanaesti teniser sveta, ostvario je briljantnu pobedu na turniru u Monte Karlu, plasiravši se u finale mastersa nakon što je nadigrao drugog na ATP listi, Italijana Janika Sinera, rezultatom 2:1.

U dramatičnom polufinalu koje je trajalo dva časa i 39 minuta, Cicipas je demonstrirao svoju izvanrednu formu i odlučnost. Grčki teniser agresivno je započeo meč, preuzevši kontrolu nad servisom Sinera već u trećem gemu, nakon čega je uspešno zadržao prednost i osvojio prvi set sa 6:4. Međutim, Siner nije odustajao, već je u drugom setu pronašao svoju igru, izjednačivši rezultat na 1:1 pobedivši drugi set sa 6:3. Odlučujući treći set doneo je napetu borbu, a Siner