Neverovatan poraz Partizana na Brdu – Zvezda bez problema protiv Železničara

Sputnik pre 17 dana

Fudbaleri Partizana doživeli su neverovatan poraz na gostovanju Čukaričkom - 3:2 (1:0)! Gubili su sa 0:2 sve do 90. minuta, potom su dali dva gola za četiri minuta za izjednačenje, pa odmah zatim primili još jedan gol posle čega su izgubili. Ranije su fudbaleri Crvene zvezde u 30. kolu Superlige savladali ekipu Železničara rezultatom 3:0.

Loša vest po crno-bele je i to što je Igor Duljaj dobio žuti karton i neće voditi ekipu protiv Crvene zvezde, a na sve to se i golman Aleksandar Jovanović povredio. Crvena zvezda sada ima 77 bodova, dok je Partizan na 70. Jasno je da su crno-beli napravili ogroman korak unazad u borbi za titulu. Poslednju šansu da nešto poprave imaće u subotu u večitom derbiju i to u gostima. Nije ni Crvena zvezda otvorila spektakularno susret sa Železničarom, tražila se prava