Zvezda se volšebno izvukla i sprečila novu bruku: Crveno-beli nakon spektakularnog preokreta savladali Studentski centar!

Kurir pre 30 dana

Košarkaši Crvene zvezde savladali su Studentski centar rezultatom 83:81 u prvom meču četvrtfinala plej-ofa ABA lige i poveli sa 1:0 u seriji.

Zvezda se bukvalno provukla u ovom meču pošto je gubila punih 38. minuta ove utakmice. Zvezda je katastrofalno ušla u meč i prvih pet minuta nije postigla koš iz igre. Studentski centar je vodio tokom celog meča i uglavnom imao dvocifrenu prednost u jednom momentu čak i 18 poena razlike. Ipak Zvezda je sjajnom odbranom i šutem za tri u finišu uspela da okrene rezultat i nakon velike drame spreči senzaciju. Ključna slobodna bacanja za domaćina pogodio je Dejan