Sve pršti u ligi šampiona: Spektakl na „Monžuiku“, Barsa ima igrača manje, Borusija preokrenula rezultat u svoju korist (video)

Hot sport pre 13 dana
Sve pršti u ligi šampiona: Spektakl na „Monžuiku“, Barsa ima igrača manje, Borusija preokrenula rezultat u svoju korist…

I ove večeri gledamo sjajne mečeve u okviru četvrtfinala Lige šampiona Večeras se nastavalju mečevi Lige šampiona, odnosno, igraju se dve revanš utakmice četvrtine finala.

Barselona je dočekala PSŽ, dok je Borusija u Dortmundu dočekala Atletiko Madrid. Meč na „Monžuiku“ privlači sigurno više pažnje, naročito ako znamo da je klub iz Katalonije uspeo da slavi u Parizu sa 3:2. Uoči utakmice videli smo haos na ulicama Barselone, više o tome možete pročitati, a i videti, OVDE. Gledamo vrlo zanimljivu utakmicu na Možuiku, a nakon prvih 45 minuta rezultat je izjednačen – 1:1. Barselona je povela u 12. minutu, a gol je postigao Rafinja na