Hrvat se obrukao za sva vremena! U 97. minutu imao penal za bod, usledilo je najgore izvođenje ikada! Smeje mu se ceo svet (video)

Kurir pre 15 dana
Hrvat se obrukao za sva vremena! U 97. minutu imao penal za bod, usledilo je najgore izvođenje ikada! Smeje mu se ceo svet…

Promašaj reprezentativca Hrvatske obišao svet...

Fudbaler Osasune i reprezentativac Hrvatske Ante Budimir propisno se obrukao u finišu meča protiv Valensije. Valensija je na gostovanju savladala Osasunu rezultatom 1:0 u 31. kolu španskog prvenstva, a meč je obeležilo komično izvođenje penala od strane hrvatskog fudbalera. Budimir je bio apsolutni tragičar večeri. U 97. minutu dosuđen je penal za domaćina, Hrvat je stavio loptu na belu tačku i obrukao se za sve pare. Zaleteo se, onda zastao i trapavo zahvatio