Kecmanović bolji od belgijanca: Srbin nakon tri seta slavio na startu turnira u Bukureštu

Večernje novosti pre 15 dana

Srpski teniser Miomir Kecmanović savladao je Davida Gofana u šesnaestini finala turnira u Bukureštu sa 2:1 u setovima (6:4,3:6,6:3)

Screenshot / TennisTV Srbinu je ovo druga pobeda ove sezone na šljaci. Prvi set je pripao Miomiru nakon što je dva puta oduzeo servis protivniku, dok je jedan svoj izgubio. U drugom setu Gofan podiže nivo igre i uz jedan brejk stiže do izjednačenja u setovima. Treći set je apsolutno pripao beograđaninu, koji ga je rešio u svoju korist uz jedan brejk. Naredni rival Kecmanovića biće Pedro Martinez, koji je postavljen za osmog nosioca. BONUS VIDEO: Novak Đoković - Pet