Dubočica – Crvena Zvezda 25:22 ! Gosti napustili teren u 44. minutu, istakli da to nema veze sa domaćinom, i izneli niz optužbi na račun sudijske organizacije RSS

Dubočica – Crvena Zvezda 25:22 ! Gosti napustili teren u 44. minutu, istakli da to nema veze sa domaćinom, i izneli niz…

Rukometni derbi Dubočica 54 – Crvena Zvezda završen je na nesportski i ružan način isključivo krivicom i odlukom čelnih ljudi beogradskih crveno belih.

U 44. minutu pri rezultati 25:22 za Dubočicu, igrač domaćih Ivan Mitrović je posle starta na jednim igračem gostiju dobio kaznu isključenje na 2 minuta. I tada su počela dešavanja koja nemaju veze sa rukometom, a posebno ne sa ovom utakmicom odigranom u Leskovcu pred oko 1.500 ljubitelja rukometa. Rukometaši Crvene Zvezde krenuli su tada u svađu sa sudijama, zatim se okrenuli i ka navijačima, a nakon nekoliko minuta su i napustili teren. Sukob od pre dve nedelje