Kraj “nabijanja” Al Hilalovog svetskog rekorda, Sergej upisao asistenciju (video)

Sportski žurnal pre 13 dana

Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović zbog povrede nije mogao da igra za Al Hilal, a prema najavama neće biti spreman ni za revanš

Al Ain je pobedio Al Hilal u prvom meču polufinala azijske Lige šampiona 4:2. Al Hilalov svetski rekord po broju pobeda u nizu stao je na cifri 34. Asistent za prvi gol gostiju bio je srpski reprezentativac Sergej Milinković Savić. Marokanac Sofijan Rahimi bio je trostruki strelac za Al Ain (na deset mečeva ove godine deset golova i dve asistencije). Prvi gol za klub iz UAE dao je iz igre u šestom minutu, a onda je u 26. i 38. bio precizan iz penala. U 49. minutu