Ništa od čuda Liverpula - svilar dobio bitku sa jovićem: Atalanta, Roma i Leverkuzen u polufinalu! Marsej se provukao posle penala

Kurir pre 14 dana
Ništa od čuda Liverpula - svilar dobio bitku sa jovićem: Atalanta, Roma i Leverkuzen u polufinalu! Marsej se provukao posle…

Fudbaleri Rome plasirali su se u polufinale Lige Evropa, pošto su u revanš utakmici četvrtfinala na svom terenu u Rimu pobedili Milan 2:1.

Roma je prošlog četvrtka u Milanu pobedila 1:0. Rimska ekipa povela je večeras u 12. minutu golom Đanluke Mančinija, a prednost je udvostručio Paulo Dibala u 22. minutu. Konačan rezultat postavio je Mateo Gabija golom u 85. minutu. Roma je od 31. minuta igrala sa desetoricom, pošto je direktan crveni karton zbog prekršaja dobio Mehmet Čelik. Fudbaleri Atalante plasirali su se u polufinale, uprkos tome što su na svom terenu u Bergamu izgubili od Liverpula 0:1.