Derbi o kom će se pričati - preokret Zvezde za +10 i bes Partizana; "Ovo je previše"; "Nije bio faul" VIDEO

B92 pre 13 dana

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Partizan 3:2 posle preokreta iz penala u 99. minutu 173. "večitog" derbija.

Najvećom utakmicom srpskog fudbala počeo je plej-of domaćeg šampionata, u kom crveno-beli trenutno imaju 10 bodova više od crno-belih. Partizan je poveo već u 11. minutu preko Baždara, ali Kanga poravnava samo četiri kasnije iz prvog penala na utakmici. Crno-beli vraćaju prednost u 56. sjajnim golom Severine, da bi Endiaje opet izjednačio u 89. minutu. Prethodno je VAR poništio gol Aleksandra Kataija. Utakmica je produžena za 15 minuta, a u 96. Zvezda dobija drugi