Zvezda nakon preokreta slavila u spektakularnom večitom derbiju: Partizan dva puta vodio, ali na kraju poražen na Marakani!

Kurir pre 12 dana

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Partizan rezultatom 3:2 u 173. večitom derbiju.

Zvezda je prva na tabeli sa 80 bodova, čak deset više od Partizana koji ima 70 i blizu je sedme uzastopne titule. Partizan je poveo golom Baždara u 11. minutu, nakon sjajne akcije po desnoj strani. Zvezda je izjednačila golom Kange sa penala u 15. minutu, nakon greške odbrane Partizana. Obe ekipe su ušle otvoreno u meč i šanse su smenjivale na obe strane. Baždarev šut sjajno je odbranio Glazer. Goh je pogodio stativu. Sa druge strane Bukari je pravio najviše