Spektakularan El klasiko: Barselona dva puta vodila, Belingem u nadoknadi doneo pobedu Realu! Kraljevi na korak od titule!

Kurir pre 26 dana

Fudbaleri Real Madrida savladali su BarselonU rezultatom 3:2 u " El klasiku" u okviru 32. kola La Lige.

Gledali smo sjajan meč. Barselona je dva puta vodila, a Real se vraćao i na kraju preokrenuo. Katalonci su poveli golom Kristensena u 6. minutu. Izjednačio je Vinisijus Žunior u 18. minutu. Barsa je drugi povela u 67. minutu. golom Fermina Lopeza. Real je eskpresno izjednačio preko Lukasa Vaskeza u 69. minutu. Pobedonosni gol postigao je Belingem u prvom minutu nadoknade. Šest kola pre kraja šampionata Real ima 11 bodova prednosti u odnosu na Barselonu i blizu je