Gol iz penala posle gledanja VAR-a ruši Fenerove šampionske snove, Tadić i drugovi se više ništa ne pitaju!

Sportske.net pre 11 dana  |  Sportske.net

Fudbaleri Sivaspora i Fenerbahčea remizirali su 2:2 u meču 33. kola turske Superlige.

Fener posle ovog rezultata nema sve pod kontrolom kada je u pitanju šampionska trka sa Galatasarajem. Sada crveno-žuti imaju četiri boda više, uz njihov međusobni okršaj koji nas očekuje 19. maja. Poveo je Fener golom Freda u poslednjem minutu prvog dela na asistenciju Kadioglua. Imali su domaći odgovor. Posle 13 minuta igre u nastavku i zjednačio je Sivas pogotkom napadača Fode Koite. Vratio je vođstvo Feneru Irfan Kahveči 10 minuta pre kraja. Tada se činilo da će