Partizan na skeneru kurira: Golman spasio tim debakla, odbrana nije imala odgovor za hitre napadače Zvezde!

Kurir pre 10 dana

Branilac trofeja Crvena zvezda plasirala se u finale Kupa Srbije, pošto je u polufinalu na svom terenu pobedila Partizan 2:0.

Zvezda je povela autogolom Aleksandra Filipovića u 27. minutu posle šuta Pitera Olajinke, koji je dva minuta kasnije udvostručio prednost i postavio konačan rezultat. Evo kako je Kurir ocenio nastup fudbalera Partizana u ovom duelu. Aleksandar Jovanović 7 Spasao je Partizan rezultatskog debakla u ovom derbiju. Ponovo je bio najbolji igrač tima. Branio je ono što su svi na stadionu već videli u mreži. Do očaja je dovodio Endijaja, Ivanića, Mijailovića... Sa druge