Roma slavila u nastavljenom meču - Kristante presudio Udinezeu u nadoknadi VIDEO

B92 pre 10 dana

Fudbaleri Rome pobedili su u gostima Udineze sa 2:1, u meču 32. kola Serije A koji je večeras nastavljen, nakon što je prvobitni meč bio prekinut u 72. minutu 14. aprila.

Meč je prekinut pri rezultatu 1:1, nakon što je defanzivac Rome Ivan Endika kolabirao na terenu, tako da je odigrano preostalih 18. minuta. Udineze je poveo u 23. minutu pogotkom Roberta Pereire, a Roma je pre prekida izjednačila u 64. minutu pogotkom Romelua Lukakua. U međuvremenu, nakon obavljenih pregleda Endika je napustio bolnicu i dozvoljeno mu je da se vrati treninzima. Roma je do pobede stigla golom Brajana Kristantea u petom minutu sudijske nadoknade