River Plata dobila svog najmlađeg strelca u Kupu Libertadores: Mastan nadmašio Saviolu (VIDEO)

Danas pre 9 dana  |  G. A.

Najbolji timovi Južne Amerike su stigli do polovine u takmičenju po grupama u vodećem klupskom nadmetanju kontinentalnog fudbala.

Argentinski velikan River Plata ima sve tri pobede. Treću je postigla kao gost paragvajskog Libertada u Asunsionu s 2:1. U prvom poluvremenu je pao po jedan pogodak, a pobedonosni gol za goste je dao Franko Mastantuono u 80. minutu. Franco #Mastantuono nella storia del @RiverPlate 🏆 Il 16enne segna contro il #Libertad e diventa il più giovane marcatore in @libertadores dei #Millonarios 👑 🎙️ @Enrico_Zambruno #Mastantuono #Libertadores #Argentina #GloriaEterna #Mola