Mladost povela pa stala, preokret razigranog Čukaričkog za nastavak evropskog sna

Sportske.net pre 10 dana  |  Sportske.net

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su Mladost iz Lučana na svom stadionu rezultatom 4:1, u utakmici 32. kola Super lige Srbije, odnosno drugog kola plej-ofa.

Ekipa sa Banovog brda je na tačin izbila na peto mesto na tabeli sa 51 bodom i ostala je u borbi da sledeće sezone igra Evropu. Mladost ima 43 boda i nalazi se na sedmoj poziciji. Domaći tim je od prvog minuta nametnuo svoj ritam i dominirao, ali ga je Mladost šokirala u 17. minutu, iz svoje prve napadačke akcije. Ćirković je poslao dugačak pas sa svoje polovine za Siluea po desnom boku, golman Samurović je loše procenio situaciju i bespotrebno istrčao, pa ga je