Masters u Madridu: Jak otpor Međedovića, ali poraz od sjajnog Čeha – Cicipas izgubio od 118. na svetu (video)

Hot sport pre 12 dana

Bolji od srpskog tenisera bio 31. igrač sveta Danas su na programu mečevi druge runde Mastersa u Madridu, a tamo više nećemo gledati jednog od dvojice preostalih srpskih predstavnika u muškoj konkurenciji, Hamada Međedovića.

On je poražen od 31. igrača na svetu Čeha Jiržija Lehečke sa 2:0 – 7:5, 6:4 Hamad je odlično ušao u ovaj meč i sa značajno pogidnutom formom došao na sam turnir. Igrao se gem za gem u prvom setu, da bi prilikom servisa Lehečke, u desetom gemu, Međedović imao dve set lopte. Nažalost nije ih iskoristio, ali Čeh jeste već u narednom gemu. Lehečka je došao do brejka u prvom gemu drugog seta i tako odmah na startu napravio lepu prednost. Što se ostalih mečeva tiče,