(Poluvreme) mreže miruju u novom sadu: Zvezda u problemu zbog konstantnih napada Vojvodine! (video)

Hot sport pre 15 dana

Zvezda će pod hitno morati da se probudi Fudbaleri Crvene zvezde igraju meč drugog kola plej-ofa Mozzart Bet Superlige Srbije protiv novosadske Vojovodine, a rezultat je na poluvremenu 0:0.

Prvu ozbiljniju šansu aktuelni prvak države je imao u 6. minutu kada je Hvang odlično centrirao, ali je u poslednjem momentu odlično reagovao Seid Korać. Vojvodina se oslobodila posle nekog vremena i krenula je da preti, ali prvu opasnu priliku stvorila je tek u 34. minutu. Tada je Seri prošao po levoj strani, ostavio iza sebe odbranu Zvezde, snažno je šutirao prema golu Glazera, ali je pogodio stativu.