TSC je rak rana Partizana: "Parni valjak" ponovo poražen u Humskoj! Vodiće se velika borba za drugo mesto!

Kurir pre 15 dana

PARTIZAN - TSC 1:2 Fudbaleri Partizana poraženi su u Humskoj od TSC-a rezultatom 2:1 (1:1) u drugoj rundi plej-ofa Superlige Srbije Ovo je treći poraz u nizu za crno-bele, nakon što su izgubili od Crvene zvezde u prvenstvu, pa u Kupu Srbije.

Izabranici Igora Duljaja su mlako ušli u meč, a to su motivisani gosti znali da kazne. Stanić je prošao po boku i uposlio Ćirkovića koji je sa pet metara savladao Jovanovića. Igrao se 29. minut meča. Odgovor Partizana je usledio brzo, Bibras Natho je dokazao da je majstor i prelepim golom iz slobodnog udarca u 35. minutu poravnanva rezultat. Ovo je bio rezultat kojim se otišlo na odmor, a drugih 45 minuta donelo nam je više uzbuđenja. Partizan je pokušavao da