Zvezda zaustavljena u Novom Sadu: Vojvodina pružila sjajan otpor šampionu, golmani najbolji akteri utakmice!

Kurir pre 13 dana

Fudbaleri Crvene zvezde i Vojvodine odigrali su nerešeno 0:0 u Novom Sadu u utakmici 32. kola Superlige Srbije.

Zvezda je prva na tabeli sa 81 bodova 11 više od drugoplasiranog Partizana i utakmicom više Vojvodina se bori za izlazak u Evropu i trenutno je na deobi petog mesta sa Čukaričkim i 51 bodom. U prvom poluvremenu nije bilo previše prilika iako se igralo obostrano otvoreno. Najbolju šansu imala je Vojvodina preko Serija u 33. minutu koji je silovito šutirao i pogodio stativu. U nastavku u 48 minutu, majstorija Kataija i sjajna intervencija Carevića. Nakon toga