Forest, ali i Arsenal žale za promašajima Krisa Vuda, De Brujne asistencijama približio Siti tituli!

Sportske.net pre 15 dana  |  Sportske.net

Fudbaleri Mančester sitija napravili su korak bliže odbrani titule pošto su danas u gostima pobedili Notingem Forest rezultatom 2:0 u 35. kolu Premijer lige.

Dvostruki asistent za Mančester siti bio je Kevin De Brujne, a strelci su bili Joško Gvardiol i Erling Haland. Daleko od toga da je Siti danas lako došao do bodova, naprotiv, Forest ima za čim da žali, posebno za promašajima Krisa Vuda, koji je obeležio današnji meč. Siti je praktično poveo iz prve prave šanse, u 34. minutu De Brujne je izveo korner, a Gvardiol sa prve stative glavom pogodio za 0:1. I onda, u 38. minutu Vud je promašio prvi zicer, Montijel mu je