Spektakl u Minhenu bez pobednika: Još jedan triler u Ligi šampiona, Bajern i Real pitanje finaliste rešavaju u Madridu!

Kurir pre 20 dana

Fudbaleri Bajerna i Real Madrida odigrali su nerešeno 2:2 u Minhenu u prvoj utakmici polufinala Lige šampiona.

Bajern je mnogo bolje ušao u meč. Sane je promašio zicer već u prvom minutu. Real nije postojao na terenu u prvih 15 minuta, a ređale su se opasne situacije pred golom Madriđana. A onda takoreći ni iz čega Real je poveo. U 24. minutu genijalan pas u dubinu Tonija Krosa i majstorska realizacija Vinisijusa za muk u Minhenu. Tim rezultatom se otišlo na poluvreme. U nastavku potpuna ludnica. Bajern je za svega četiri minuta preokrenuo rezultat. Izjednačio je Sane u