Goleada u Minhenu, dva penala i rezultat koji prija Realu: Bajern dao 2 gola za 4 minuta, pa "pao" u 83.

Telegraf pre 22 dana  |  Telegraf.rs/Tanjug

Vodio je Real na poluvremenu, zatim su Bavarci okrenuli, ali je Vinisijus postavio konačan rezultat u finišu

"Prvo poluvreme" polufinala Lige šampiona završeno je bez pobednika, pošto su Bajern i Real u prvoj utakmici u Minhenu odigrali 2:2 (0:1), iako je domaći tim zaslužio da dođe korak bliže finalu u kom nisu bili od 2020. godine! Tada su ujedno i postali šampioni Evrope poslednji put, kada su minimalnim rezultatom 1:0 savladali Pari Sen Žermen - ekipu koja sa Borusijom iz Dortmunda čini drugi polufinalni par. Poveo je Real u 24. minutu preko Vinisijusa Žuniora, imao