Odlična fudbalska predstava u Minhenu - Real zadovoljniji, Bajern ima čemu da se nada

RTS pre 20 dana

Fudbaleri Bajerna i Real Madrida remizirali su rezultatom 2:2 u prvom meču polufinala Lige šampiona koji je odigran u Minhenu.

Klasik Lige šampiona nije razočarao. Najveće rivalstvo u istoriji takmičenja produženo je za još jedno uzbudljivo poglavlje koje je obe ekipe ostavilo sa realnim šansama za plasman u veliko finale. Od samog početka je Bajern izašao veoma visoko i agresivno na poslednju liniju protivnika koja je u prvih 15 minuta imala velikih problema da iznese loptu i odbrani se od stihijskih napada domaćina. Već u prvom minutu Bavarci su propustili stopostotnu šansu. Kejn je