Mituljikićev pečat na OFK-ov povratak u Superligu, sad je i Jedinstvo veoma blizu elite!

Sportske.net pre 14 dana  |  Sportske.net

Ni matematika tu više ništa ne može da promeni - OFK Beograd je novi superligaš! ''Romatičari'' su danas na svom terenu, u derbiju 33. kola Prve lige Srbije ubedljivo savladali Inđiju sa 3:0, a sva tri gola (u 17, 45. i 50. minutu) je postigao Jovan Mituljikić, koji u OFK-u igra na pozajmici iz Crvene zvezde.

Posle ovog trijumfa, OFK na vrhu tabele ima 71 bod, a Inđija je pala na treće mesto iza Jedinstva sa Uba koje sada ima 55 bodova, dva više od Inđijaca. Inače, ekipa Jedinstva je danas kao domaćin bila bolja od Tekstilca iz Odžaka, slavila je rezultatom 2:1. Poveli su gosti autogolom Paića u 34. minutu, a Jedinstvo je do preokreta stiglo golovima Dimitrića u 45. i Kvakua u 90. minutu meča. U ostalim današnjim mečevima plej-of zone Prve lige Srbije, Smederevo i Mačva