(Poluvreme) Partizan sve prosuo: Vojvodina uspela da preokrene rezultat u Humskoj! (video)

Hot sport pre 14 dana

Partizan je imao prednost, ali nije uspeo da je sačuva u prvih 45 minuta Fudbaleri Partizana igraju utakmicu trećeg kola plej-ofa Mozzart Bet Superlige Srbije protiv ekipe Vojvodine, a rezultat na poluvremenu je 1:0.

Opasnu priliku za pogodak su imali prvo gosti iz Novog Sada. Vukanović je glavom gađao bliži ugao, međutim na visini zadatka je bio golman Jovanović. Ipak, do vođstva u 19. minutu stiže Partizan. Neoprezna reakcija Crnomarkovića u kaznenom prostoru Vojvodine, koji je nakon centarušta Zahida odbio loptu u sopstvenu mrežu. Izuzetnu priliku je Vojvodina imala u 32. minutu. Stojković se podmetnuo ispred šuta rivala i tako sprečio siguran pogodak za Novosađane. Ključni