(Poluvreme) zvezdu 45 minuta deli od titule: Crveno-belima protiv TSC-a dovoljno da ostane i 0:0! (video)

Hot sport pre 14 dana

Zvezda ima sve u svojim rukama Fudbaleri Crvene zvezde igraju meč trećeg kola Mozzart Bet Superlige Srbije protiv ekipe TSC-a, a rezultat na poluvremenu je 0:0.

Veoma dinamično je počela utakmica uprkos lošim vremenskim uslovima. Imao je TSC u 6. minutu priliku za gol preko Ćirkovića, ali je Rodić odlično reagovao. Crvena zvezda je uspela da zapreti u 18. minutu. Olajinka je ostao sam i mogao je da uputi centaršut, lopta stiže do Endijaea koji je bio zamalo neprecizan. Zvezda je imala dobru šansu u 38. minutu. Hvang je izvodio korner, a najviši u skoku je bio kapiten Dragović, ipak šutirao je nešto više i nije pogodio