Goleada u ligi konferencija: Fiorentina u nadoknadi do trijumfa nad Brižom! Olimpijakos nadigrao Aston Vilu

Kurir pre 14 dana

Fudbaleri Olimpijakosa pobedili su u gostima u Birmingemu domaću Aston Vilu sa 4:2, u prvom meču polufinala Lige konferencija.

Tri gola za Olimpijakos postigao je Ajub El Kaabi u 16, 29. i 56 minutu, a u listu strelaca se upisao i Santjago Heze u 67. minutu. Strelci za Aston Vilu bili su Oli Votkins u prvom minutu nadoknade poluvremena i Musa Diabi u 52. minutu. U drugom polufinalnom susretu, Fjorentina je na svom terenu u Firenci pobedila Klub Briž sa 3:2. Golove za Fjorentinu postigli su Rikardo Sotil u petom, Andrea Beloti u 37. i Mbala Nzola u prvom minutu sudijske nadoknade vremena.