Голеада у лиги конференција: Фиорентина у надокнади до тријумфа над Брижом! Олимпијакос надиграо Астон Вилу

Курир пре 16 дана

Фудбалери Олимпијакоса победили су у гостима у Бирмингему домаћу Астон Вилу са 4:2, у првом мечу полуфинала Лиге конференција.

Три гола за Олимпијакос постигао је Ајуб Ел Кааби у 16, 29. и 56 минуту, а у листу стрелаца се уписао и Сантјаго Хезе у 67. минуту. Стрелци за Астон Вилу били су Оли Воткинс у првом минуту надокнаде полувремена и Муса Диаби у 52. минуту. У другом полуфиналном сусрету, Фјорентина је на свом терену у Фиренци победила Клуб Бриж са 3:2. Голове за Фјорентину постигли су Рикардо Сотил у петом, Андреа Белоти у 37. и Мбала Нзола у првом минуту судијске надокнаде времена.