Ne mogu ni gore, ni dole, ali se bore - Dva crvena kartona i slavlje Monpeljea u Tuluzu!

Sportske.net pre 14 dana  |  Sportske.net

Fudbaleri Monpeljea savladali su Tuluz kao gosti sa 2:1 u derbiju sredine tabele Francuske Lige 1 odigranom u 32. kolu prvenstva.

Poveo je Monpelje u 27. minutu fantastičnim golom iz voleja Težija Savanijea. Sedam minuta kasnije Tuluz je izjednačio. Kristijan Kaseres bio je asistent, a napadač domaćih Tajs Dalinga pogodio mrežu gostiju. Monpelje je ostao sa desetoricom kada je strelac pogotka Savanije isključen u 65. minutu, ali to nije obeshabrilo goste. Gosti su i sa igračem manje stigli do trijumfa, a gol odluke postigao je Kalil Fajed. Samo dva minuta kasnije i Tuluz je ostao sa