Uzbudljivo u bundesligi: Borusija Dortmund ubedljiva protiv Augzburga, Štutgart šokirao Bajern!

Kurir 04.05.2024

Fudbaleri Borusije Dortmund pobedili su danas na svom terenu Augzburg sa 5:1, u meču 32. kola nemačke Bundeslige.Strelci za Borusiju bili su Jusufa Mukoko u četvrtom i 29, Doniel Malen u 20, Marko Rojs u 34. i Feliks Nmeča u 64. minutu.

Gol za Augzburg postigao je Ruben Vargas u 32. minutu. Borusija je peta sa 60 poena, a Augzburg je na 10Woo-Yeong Jeong. mestu sa 39 bodova. U narednom kolu, Borusija će gostovati Majncu, dok će Augzbzrg dočekati Štutgart. U istom terminu, Štutgart je kao domaćin pobedio minhenski Bajern sa 3:1. Poveo je Štutgart u 29. minutu golom Leonidisa Sterigua, a Bsjern je izjednačio pogotkom Hari Kejna u 37. minutu. Pobedu Štutgartu doneli su pogocima Jeon Vu-Čeon u 83. i