Lazovićev hitac najavio trijumf Verone, Blekijev kiks ugrozio ljubičaste evro-snove!

Sportske.net pre 20 dana  |  Sportske.net

Fudbaleri Verone savladali su na domaćem terenu ekipu Fiorentine rezultatom 2:1.

U okršaju reprezentativaca Srbije Darka Lazovića i Nikole Milenkovića, slavio je nekadašnji fudbaler Crvene zvezde koji je bio i jedan od najzaslužnijih za trijumf domaće ekipe. Sudija Rapuano dosudio je penal za domaćina u 13. minutu kada je golman Fiorentine oborio Noslina. Kapiten Verone je iskoristio jedanaesterac i uputio neodbranjiv udarac ka golu Kristensena koji je bio potpuno nemoćan. "Ljubičasti" su stigli do izjednačenja u 42. minutu kada je Gaetano