Svaka čast, Elemirci: FK Naftagas sav prihod od prodaje ulaznica dao u humanitarne svrhe

Zrenjaninski pre 11 dana

Savladali su Elemirci u 26. kolu Srpske lige „Vojvodina“ komšije iz Zrenjanina i ujedno pokazali svoju humanu stranu.

Slavio je FK Naftagas nakon susreta sa Radničkim iz Zrenjanina. Domaćin je savladao komšije iz grada rezultatom 4:1 (2:1). Golove za Elemirce postigli su Popov u 27. minutu, Savanović u 45. i 65. i Milivojev u 86. minutu. Jedini gol za Radnički postigao je Kovačević u 34. minutu. „U prelepom ambijentu, uz odličan fudbal, postignuto je pet golova pred više od 500 ljubitelja fudbala. FK Naftagas je zasluženo trijumfovao, uprkos odsustvu nekoliko ključnih igrača, te