Golčina Erere o kojoj će se pričati, Đirona imala rezultat do 9. minuta nadoknade!

Sportske.net pre 12 dana  |  Sportske.net

Bez pobednika u meču 33. kola španske Primere, Alaves je stigao do boda protiv Đirone koja je imala sva tri u džepu do samog finiša.

Na kraju 2:2! Već na samom startu utakmice, u 4. minutu, gosti su stigli do prednosti i to preko Garsije koji je bio najviši u skoku posle kornera koji je izveo Cigankov. Domaći su veoma brzo stigli do izjednačenja. Bila je polukontra Alavesa, Simeone je prošao po levoj strani, uputio povratnu loptu na koju natrčava Jon Guridi za 1:1. Najlepši detalj ovog meča viđen je u 44. minutu utakmice. Napad gostiju je bio po desnoj strani, Dovbik na kraju petom dodaje do