Viljareal golom u 97. Minutu do pobede: Sevilja dva puta vodila - "žuta podmornica" se na kraju radovala

Kurir pre 23 dana

Fudbaleri Viljareala pobedili su na svom terenu Sevilju sa 3:2, u meču 35. kola španske Primere.

Golove za Viljareal postigli su Aleksander Serloth u 30. i sedmom minutu sudijske nadoknade vremena i Jerson Moskera u 84. minutu. Dvostruki strelac za Sevilju bio je Jusef En Nesiri iz penala u 26. i 44. minutu. Viljareal je osmi sa 48 bodova, a Sevilja je na 12. mestu sa šest bodova manje. U narednom kolu, Viljarea će gostovati Đironi, dok će Sevilja dočekati Kadiz. (Beta) Pratite Kurir sport na Viberu Kurir