Neverovatno šta je uradio Stamenković! Iskusni golman hteo da dribla Baždara, pa se izblamirao za sve pare! Video

Kurir pre 21 dana

Fudbaleri Partizana danas su konačno prekinuli užasan niz od šest utakmica bez pobeda.

Vezali su crno-beli pet uzastopnih poraza, potom su u prošlom kolu remizirali sa Napretkom a danas su pred svojim navijačima pobedili Mladost iz Lučana rezultatom 3:0. Pored Natha i Saldanje, u strelce se upisao još i Samed Baždar. Mladi napadač je u igru ušao u 87. minutu, da bi u trećem minutu nadoknade zatresao protivničku mrežu. Tada je golman gostiju Saša Stamenković napravio kardinalnu grešku, hteo je da predribla Baždara ali u tome nije uspeo, pošto mu je