Rezervni golman heroj Sitija, Son tragičar! Navijači Arsenala neće zaboraviti taj 86. minut!

Sportske.net pre 14 dana  |  Sportske.net

Fudbaleri Mančester sitija na korak su od nove titule u Premijer ligi, pošto su večeras u gostima pobedili Totenhem rezultatom 2:0.

Jedini pogodak postigao je Erling Haland u 51. minutu, ali je istinski heroj Sitija bio rezervni golman Sitija - Stefen Ortega, koji je zamenio Edersona, te u finišu sprečio siguran gol u situaciji jedan na jedan sa Sonom. Pep Gvardiola je očekivano izveo najjači sastav, dok Ange Postekoglu nije mogao da računa na Rišarlisona i Bisumu, a starteri su bili Džonson i Dragušin. I upravo je Dragušin bio jedan od najboljih aktera u prvom poluvremenu, jer, osim što je