Fudbaleri Partizana pobedili Čukarički za plasman u kvalifikacije za Ligu šampiona (video)

Politika pre 15 dana

Fudbaleri Partizana pobedili su večeras Čukarički na Banovom brdu rezultatom 1:0 u meču šestog kola plej-ofa Superlige Srbije i posle poraza TSC od Mladosti u Lučanima 2:0 kolo pre kraja prvenstva osigurali drugo mesto i plasman u kvalifikacije za Ligu šampiona.

Partizan je bio inferioran tokom većeg dela meča, ali je stigao do tri velika boda. Domaćin je bolje otvorio meč, u prvih 25 minuta odlične šanse nisu iskoristili prvo Vinisijus Melo pa u dva navrata Đorđe Ivanović, kome je oba puta udarce odlično zaustavljao golman Partizana Aleksandar Jovanović. Kazna za sve promašaje Čukarički je stigla u 54. minutu, strelac je bio Ksander Severina posle dodavanja Aranđela Stojkovića. Nemanja Tošić je promašio veliku šansu za