Paraathletics World Championship: NAŠA SAŠKA u trci na 100 metara osvojila drugu srebrnu medalju

Plus online pre 22 dana  |  Pirot Plus Online

Saška Sokolov osvojila je još jednu medalju za Srbiju! Iako je u kvalifikacijama imala najbolje vreme, Saška Sokolov nije uspela da bude bolja od Kiare Rodrigez, koja je u finalu istrčala jednu od svojih najboljih trka.

Plasman i vremena: 1. Kiara Rodrigez 12.27, 2. Saška Sokolov 12.65, 3. Ana Grimaldi 12.72. Saška Sokolov je 2021. na prvenstvu Evrope, u trci na 100 metara, postigla vreme 12.21, tako osvojivši zlatnu medalju! U bacanju koplja, na istom prvenstvu, Saška je osvojila srebrnu medalju sa rezultatom 36.78m.