Totalni raspad u drugom poluvremenu: Timbervulvsi izbacili Jokića i Nagetse! (video)

Hot sport pre 23 dana

Ostatak ekipe Denvera, bez Jokića i Mareja je ubacio svega 21 poen! Minesota Timbervulvs šokirala Denver Nagetse preokretom u sedmoj utakmici polufinala Zapadne konferencije, osiguravši svoje mesto u finalu protiv Dalas Meveriksa.

Nagetsi su imali ogromnih +20 na početku drugog poluvremena (58:38), ali su doživeli epski raspad, propuštajući priliku da završe seriju. Minesota je dominirala početkom četvrte četvrtine, preuzimajući potpunu kontrolu nad terenom. Nagetsi su bili nemoćni protiv sjajnih izvedbi igrača Timbervulvsa, koji su održavali prednost izvan dometa protivnika. WOLVES GET THE LAST LAUGH 🃏🤭 Next stop WCF 🔥 pic.twitter.com/iQVS7I4GtC — SportsCenter (@SportsCenter) May 20, 2024