Fantastični Pejsersi u finalu Istoka!

Sportske.net pre 22 dana  |  Sportske.net

Indijana Pejsersi su u finalu Istoka pošto su sa 4:3 savladali Njujork Nikse! Danas, u Medison skver gardenu, velika pobeda gostiju rezultatom 109:130! Previše je bilo za Njujork Nikse danas, Anunobi je probao pet minuta, ali nije mogao, Hart jeste igrao, ali daleko od nekog svog proseka, a ni Branson nije bio na najvišem nivou večeras.

Serija 13:2 u prvoj četvrtini je bila jedna od ključnih, tada je gost stekao dvocifrenu razliku i do kraja poluvremena je u jednom trenutku bilo i ogromnih 22 poena viška za Indijanu! Spustio je Njujork na samo 5 razlike početkom treće, ali je Indijana imala previše raspoloženih igrača na ovom meču, ali i generalno, kroz čitavu seriju. Na kraju je i Branson morao van zbog povrede leve šake... Divinćenco najefikasniji sa 39 poena danas u Niksima, Burks je dodao 26,