Apsolutna dominacija! DUPLA KRUNA Crvene Zvezde! Tim Vladana Milojevića srušio Vojvodinu za trofej u Kupu!

Kurir pre 12 dana

CRVENA ZVEZDA - VOJVODINA 2:1 (1:0) Crvena zvezda je osvajač Kupa Srbija! Crveno-beli su pobedili Vojvodinu rezultatom 2:1 (1:0) u pravoj fudbalskoj poslastici na predivnom "Lagatoru" u Loznici! Golove vredne trofeja postigli su Mirko Ivanić u 37. i Uroš Spajić u 66. minutu! Počasni gol za Vojvodinu je delo Vukanovića u 98. minutu.

Zvezda je potvrdila da je najbolji tim u zemlji, a nova DUPLA KRUNA je dokaz za tako nešto! Vladan Milojević je još jednom pokazao da je jedan od najuspečnijih stručnjaka u dugoj istoriji trenera Crvene Zvezde! Gledali smo odlično prvo poluvreme na krcatom "Lagatoru". Prvu priliku na meču imao je Vukanović za Vojvodinu već u trećem minutu, ali je odlično reagovao Glazer. Zvezda je preuzela inicijativu i kontrolu meča, ređale su se šanse, a najraspoloženiji za igru