Fudbaleri TSC-a deklasirali Napredak 6:0 Odigran meč poslednjeg kola Superlige Srbije

Dnevnik pre 25 dana  |  Tanjug

BAČKA TOPOLA: Fudbaleri TSC-a pobedili su Napredak rezultatom 6:0 u meču poslednjeg kola Superlige Srbije

Lako su fudbaleri TSC –a u poslednjoj utakmici ovog prvenstva savladali Napredak, za sve vreme meča Topolčani su imali punu inicijativu i stvarali prilike, a na kraju postigli su i šest pogodaka, mada su mogli i mnogo više. Asistent za prva dva gola domaćina bio je Ifet Đakovac, a strelci Aleksandar Ćirković u 6. i Petar Stanić u 42. minutu. Stanić je drugi gol na meču dao u 53. minutu, posle asistencije Nemanje Stojića, Miloš Pantović je u 59. povisio na 4:0, a na