Partizan se žestoko namučio protiv Mege i poveo u polufinalu: Trifunović blistao, Panter proradio kad se lomilo

Nova pre 23 dana  |  Autor: Miloš Ljubisavljević

Košarkaši Partizana pobedili su Megu sa 82:72 u prvom meču polufinala košarkaške Superlige Srbije.

Crno-beli su kao domaćini napravili prvi, od dva koraka, potrebna za finale domaćeg prvenstva u meču gde je pobednik bio poznat tek u poslednjih pet minuta. Mega je dotle „skupo prodavala kožu“, mučila je odbranu Partizana u kom je blistao jedino Uroš Trifunović tokom čitave utakmice. Mateuš Ponitka je bio „iks“ faktor u prvom poluvremenu kada je trebalo da se odigra dobra odbrana, a Alen Smailagić i Kevin Panter su proradili tek u poslednjoj deonici kada je