Večeras premijera predstave „Snežana“ mioničke škole glume
Valjevska posla 24.05.2024

Polaznici mioničke škole glume večeras će od 18 časova u Kulturnom centru u Mionici izvesti predstavu „Snežana“ po tekstu Ace Popovića.
Predstava, u kojoj učestvuje 13 mladih mioničkih glumaca, nastala je adaptacijom dve drame „Snežana i sedam patuljaka“ i „Pepeljuga“ -Polaznici su na ovom tekstu zajedno radili tokom dve školske godine. Predstava je modernizovana verzija priče o Snežani i sedam patuljaka i smeštena je u prostor izbora za kraljicu lepote. Ovog puta učenici su imali prilike da se oprobaju ispred kamere jer će jedan segment predstave biti i video reklame koje su snimali. U predstavi









![[VIDEO] Lola Miković predstavlja debitantski solo singl „Nobody Without“](https://nstatic.net/576/41396576pevtce.jpg)
![OVDE SU NEKADA STAJALI AUTOBUSI, A USKORO ĆE ŠETATI PORODICE: Evo kako će izgledati nova zelena oaza u Leskovcu!! [FOTO]](https://nstatic.net/069/41396069uopkys.jpg)

