Vojvodina u foto-finišu prestigla radnički: Lale idu u kvalifkacije za Ligu Evrope!

Hot sport pre 22 dana

Vojvođani su minimalcem slavili protiv Mladosti Fudbaleri Vojvodine završili su kao četvrtoplasirana ekipa u Superligi Srbije, nakon što su u poslednjem kolu pobedili Mladost rezultatom 1:0.

Ovim trijumfom, uz remi Radničkog 1923 sa Partizanom u Humskoj, Vojvodina je obezbedila plasman u drugo kolo kvalifikacija za Ligu Evrope. Jedini pogodak na utakmici postigao je Uroš Nikolić iz slobodnog udarca u 38. minutu. Od početka susreta, Voša je pokazala ofanzivnu igru, a u 17. minutu je golman Mladosti, Stamenković, morao da interveniše nakon snažnog šuta Koraća sa distance. Voša je nastavila sa napadima, a u 29. minutu Ivanović je imao priliku koju je