Skandal svetskih razmera! Sudija namestio utakmicu, pa otišao da slavi sa šampionom: Podigao pehar, a zatim izneo bizarnu odbranu!

Kurir pre 22 dana
Skandal svetskih razmera! Sudija namestio utakmicu, pa otišao da slavi sa šampionom: Podigao pehar, a zatim izneo bizarnu…

Vesti koje su stigle iz Holandije šokirale su čitavu planetu! Sudija koji deli pravdu u niželigaškom fudbalu ove zemlje, izvesni Jan Smit, doživotno je suspendovan pošto je snimljen kako proslavlja plasman u viši rang sa ekipom Sent Džordža.

Ovo bi možda prošlo ispod radara da Smit nije sudio odlučujuću utakmicu za plasman u treću ligu u kojoj je Sent Džordžu bio potreban bod protiv ekipe SV De Valken kako bi obezbedio promociju. Smit je na ovom meču dao tri crvena kartona gostima, zatim je produžio utakmicu za čak 15 minuta, a domaćin je do gola za 2:2 i boda koji im je doneo šampionsku titulu u četvrtoj ligi stigao u 104. minutu! ¡INCREÍBLE! 😱❌ El árbitro Jan Smith fue suspendido de por vida luego de