Voša će igrati kvalifikacije za Ligu Evrope, sezonu završila kao četvrta u prvenstvu

Radio 021 pre 22 dana  |  021.rs

Fudbaleri Vojvodine savladali su Mladost iz Lučana rezultatom 1:0, čime su potvrdili plasman u kvalifikacije za Ligu Evrope.

Voša sezonu završava kao četvrti tim na tabeli. Ispred nje su TSC, Partizan i šampion Crvena zvezda. Novosađani su do pobede na "Karađorđu" došli golom Uroša Nikolića iz slobodnog udarca u 38. minutu meča. Mladost je ozbiljnije pripretila tek u drugom poluvremenu, a priliku da uveća razliku Voša je imala sredinom drugog dela igra. Nakon većeg dela sezone u kojoj je igrala neubedljivo, i promene trenera, Vojvodina je uspela u plej-ofu da se izbori za mesto koje je