Crno-beli prokockali prednost: Mega odličnim drugim poluvremenom zakazala majstoricu!

Hot sport pre 29 dana

Mega je savladala Partizan Košarkaši Mege savladali su Partizan, rezultatom 92:88.

Partizan je vodio većim delom prvog poluvremena, ali je Mega u drugom podigla nivo igre i iznenadila crno-bele. Majstorica se igra 30.maja u Areni. Najefikasniji u redovima Mege bili su Jović sa 14, kao i Filips sa 13. U Partizanu, najbolji su bili Smit sa 17, kao i Ponitka sa 12. 1. četvrtina: 18:28 Partizan je dobro otvorio utakmicama šutem za tri poena, Jelavić je posle skoka u napadu upisao prve poene za ekipu Mege. Partizan u prvih par minuta dolazi do 9:2 uz